• Taze
Mor renk 100 adet/torba İnci şekilli Kristal Toprak Su Boncuk Çamur Magic Jelly topları düğün Ev Büyümeye Dekor

Mor renk 100 adet/torba İnci şekilli Kristal Toprak Su Boncuk Çamur Magic Jelly topları düğün Ev Büyümeye Dekor

₺ 1.83
₺ 2.50
Sayı
Varlıkta

1000 adet/grup mor renk 2.5mm için 3mm Kristal toprak/Kristal top/deniz bebek büyüdükçe 15mm hidrojel boncuk ev dekorasyonu için su tutucu ürün Adı : Kristal Toprak malzeme : Polyacrylat, reçine renk : mor miktar : 1 torba 1000 adet özellikleri : büyülü Kristal toprak multi-fonksiyonel olduğunu, Azot, fosfor, potasyum, getiren gübre bitkiler. bu toksik olmayan, kirliliği Ücretsiz ve koku ücretsiz, 2 yıl için son olabilir. bu şimdi ev dekorasyon için yeni sıcak eğilim haline, el sanatları ve hobiler. bu yaygın çiçek zanaat-uzun bir süre için su dökme olmadan çiçek büyüyor. ayrıca, bu koyarak güzel bir ev dekoratif öğe olabilir içine çok renkli kristal çamur şeffaf cam konteyner.
nasıl kullanılır :
1. yüzdesi ile suda Kristal toprak Emmek için 1 : 200 4 saat. (yok sıcak su kullanın) fazla suyu dışarı dökün ve filtre uzak. kristal toprak suyu emer ve genişletmek itibaren 10mm için 1mm çap (yaklaşık) çaplı top şekli.
2. Choose doğru kapalı bitkiler. kök temizleyin, ve çürümüş kökleri ve yaprakları kesti. olsun bir vazo, cam vazo daha iyidir, o daha güzel görünecektir. ve bu batırılmış Kristal toprak koymak, (çamur vazo kapsamalıdır yarısı), daha sonra bitkiler, zaman kökleri kaplıdır, kaldırma bitkiler tarafından pürüzsüz kök lütfen biraz, basın ve ardından çamur uyumlu hale getirmek için.
3. bu ürün hiçbir zehirli, hiçbir kirliliği, kötü veya renk fad gitmeyecek.
4. You hiçbir güneş olduğu yerde bu ürünü koymalısın, Çocuk bunu elde edemez emin olun. yemiş olamaz.

Veri sayfası

Tipi:
Kristal Toprak
Model Numarası:
12 color
Marka Adı:
DXLYMYU
size (before water):
2.5-3mm
size (after water):
15mm
Material:
Polyacrylat , resin
Color:
purple

İlgili ürünler