• Taze
1 ADET Kapalı Otomatik Sulama Aracı Otomatik Damla Sulama Sulama Sistemi Otomatik Suluklar Bitki Houseplant için 105*30*30mm

1 ADET Kapalı Otomatik Sulama Aracı Otomatik Damla Sulama Sulama Sistemi Otomatik Suluklar Bitki Houseplant için 105*30*30mm

₺ 1.12
₺ 1.72
Sayı
Varlıkta

    kapalı Otomatik Damlama Sulama Sulama Sistemi Otomatik Bitki Çiçek Suluklar için Aracı Ev Yenilik
özellikleri :
Kendinden sulama su bitkileri probları basit ve etkili bir yol vardır bir tatil sırasında.
sadece daldırın onları hazırlamak için birkaç dakika su içinde ucu, sonra toprağa probu yerleştirin of saksı bitki ve yakındaki bir havuz hortum ucunu yerleştirin.
su yavaş yavaş akacaktır seramik koni aracılığıyla, sulama bitkiler otomatik olarak, ayar olmadan bir zamanlayıcı, ve elektronik cihaz üzerinde dönüm hakkında endişelenmenize gerek kalmadan bırakın zaman.
bu yüksek kaliteli Avrupa tasarım, Çin bitki içme suyu kullanarak, güç olmadan, otomatik olarak optimum nem seviyeleri saksı bitkileri toprak tutar.
başak kullanırken, sadece su ile seramik koni doldurmak, örtün ve toprak içine itin.
sonra temini hortumu yakındaki bir lavabo yerleştirin.
şimdi fabrika ihtiyacı olarak su pota çekecek. zaman su kuru toprak kil koni içine inhale olduğunu, üretecek bir vakum teneffüs daha aracılığıyla su temini hortumu.
bu herhangi bir kapalı bitki sulama için mükemmel bir seçimdir. bu seyahat ve emin olmak istiyorum olanlar için mükemmel onların bitkiler sulanan düzgün vardır. büyük ekici iki veya daha fazla bitki çeşmeler gerektirecektir.
özellikler :
malzeme : PVC
boyutu : 105*30*30mm/4.13*1.18*1.18 ' '
ağırlık : 40g
ambalaj : PE torba notlar : izin lütfen 1-3 cm nedeniyle manuel ölçümü sapma ölçme.
1 x Otomatik Damla Sulama
-4.

Veri sayfası

Tipi:
Sulama Kitleri
Marka Adı:
ROBESBON
Model Numarası:
Automatic Waterers Tool
malzeme:
PVC
Size:
105*30*30mm
Weight :
40g

İlgili ürünler