• Taze
Huawei Ascend Y530 için/Y550 ile Litchi Doku Kapak Kılıf manyetik Toka ve Tutucu ve Kart Yuvaları ve Cüzdan & Fotoğraf Çerçevesi

Huawei Ascend Y530 için/Y550 ile Litchi Doku Kapak Kılıf manyetik Toka ve Tutucu ve Kart Yuvaları ve Cüzdan & Fotoğraf Çerçevesi

₺ 3.44
₺ 4.15
Sayı
Varlıkta

  Bu Ürün hakkında1. Trendy : artful tasarım sayesinde, litchi doku gibi, PU ve TPU kombinasyon tasarım, bu madde serbestçe müşterilerin ihtiyaçlarına çoğunluğu karşılayabilir, ve böylece telefon kullanıcıları numaraları ile popüler olduğunu.
2. Fonksiyonel : kombinasyonu durumda iyi telefonunuzu sığabilecek ve bir yapmak Huawei Ascend Y530 sıfırdan korunması üzerinde büyük fark, şok, kayma spor yaparken zaman.
3. Convenient : tüm düğmeleri ve limanlar erişilebilir. kulaklık delik, şarj portu, kamera, ve diğer düğmeler saklıdır düşünceli.
4. Portable : bu sizin için gereksiz onu çıkarmak kez sizin Huawei Ascend Y530 üzerine koyar yapılır çünkü yüksek kaliteli PU + TPU malzeme, böylece cihazın hafif ve ince profil sunar.
5. Durable : iyi performans ve yüksek kalite ile, uzun bir süre için çalışabilir.
6. Cost etkili : bir dava için çok uygun fiyat set edilmiştir. bu uygun bir ürün.
genelile uyumlu Huawei : Ascend Y530/Y550malzeme PU Deri, TPUkonudokustilleriyatay Çevirme, cüzdan, Tutucu ile, Kart Yuvası ile, El Kayışı ile, Fotoğraf Çerçevesi ilekullanıcıHerkes içinboyutu Y530 : 13.5x7x1.5 cm;ağırlık Y530 : 60g; Y550 : 63gpaket Şunlardırpaket İçeriği1 x Kılıfresimlergörev ve Vergiler1.çoğu ürünler ödeme tabi ithalat vergileri (örneğin U. S.) veya diğer görevleri, ve diğer masraflar dahil katma değer vergisi (KDV) veya diğer vergiler. eğer bunlar uygulanabilir, onlar sevkiyat zaman tarh edilecek ve belirlenir ülkenizde geçerli gümrük ajansı tarafından işlenir.

Veri sayfası

malzeme:
Ascend Y530, Ascend Y550
perakende Paket:
Evet
Özellikler:
Horizontal Flip, Wallet, With Holder, With Card Slot
Marka Adı:
haweel
fonksiyon:
Kart Cebi ile,Kickstand,Anti-knock,Kir - dayanıklı
Tasarım:
Düz,iş
uyumlu Marka:
Huawei
boyut:
13.5 x 7 x 1.5 cm
tip:
Flip Case

İlgili ürünler